Lennuk Solutions OÜ pakub turunduse, veebihalduse ja veebiturunduse alaseid koolitusi ja konsultatsioone, mis on suunatud peamiselt ettevõtetele ning eraettevõtjatele. 

Täiendkoolituste korraldamisel lähtume Täiskasvanute koolituse seadusest ning Täiendkoolituse standardist. Lennuk Solutions OÜ on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis täienduskoolituse pakkujana.

 

Pakume järgnevaid koolitusi:

 

  • Google AdWords ja Google Analytics koolitused - Analytics (vt lisa) on populaarseim veebilehe liikluse jälgimiseks mõeldud platvorm, millel on võimalik mõõta paljut alates kasutajate käitumisest kuni ostudeni meediakanalite kaupa välja. AdWords (vt lisa) on Google reklaamiplatvorm, mis pakub nii Google otsingumootori kui ka Google Sisuvõrgustiku bännerreklaamide haldust. Selleks, et kasutada Analytics'i või AdWordsi võimalusi paremini ära, pakume me Google Analytics baaskoolitusi ning tunnipõhiseid konsultatsioone.
     
  • Veebihalduse ja veebidisaini koolitused - et osata oma kodulehte ise hallata ning kujundada. Veebihalduse juurde pakume ka SEO (veebilehe otsingumootorite jaoks sõbralikuks optimeerimise) lühikoolitust, mis aitab paremini mõista kuidas kodulehte hallata nii, et see tuleks erinevates otsingumootorites paremini esile.

  • Veebiturunduse üldkoolitus - aitab vastata paremini järgmistele küsimustele: kuidas leida kliente läbi otsingumootorite, bännerivõrgustike ning sotsiaalmeedia?
    Mis on taasturundus ja kuidas teha end nähtavaks nii kodu- kui ka välisturgudel?

 

Loe meie koolitustingimusi

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.